okładka

Pomysł na produkt Low Content

Produkty Low Content cechuje większa zawartość w środku czyli w manuskrypcie niż w produktach No Content. Mogą to być zarówno kolorowanki, puzzle jak i krótkie opowiadania, graficzne gry dla dzieci i wiele innych. Tworzenie takich produktów zwykle zajmuje więcej czasu niż, produkty No Content, do których bardzo często pobierane są gotowe manuskrypty co w cale nie określa że warto tak robić. Jeszcze kiedyś, kilka lat wstecz, tworzenie produktów no content miało duży sens, bo takie produkty mocno się sprzedawały z racji popytu na nie. Teraz zbyt dużo jest takich produktów na Amazon, przez co robi się bałagan i obecnie KDP z tym walczy.

Pomysłów na produkty Low Content można znaleźć bardzo dużo. Czasami wystarczy wejść do księgarni i zerknąć na dział dla dzieci, kupić jedną z pozycji i stworzyć na tej bazie swój produkt. Oczywiście odradzam mocno kopiowanie, zaczerpnij pomysł a wykonanie stwórz oryginalnie. Gdy stworzysz taki produkt sam od zera to podczas sprzedaży wiesz że zapracowałeś na to i ktoś docenia Twoją pracę, kupując dany produkt.

Wiele pomysłów można czerpać na samym Amazonie, liście bestsellerów czy też przeglądając różne kategorie, których jest naprawdę bardzo dużo. Zapisuj pomysły, analizuj słowa kluczowe i zobaczysz jak wiele rodzajów produktów Low Content będziesz w stanie stworzyć samemu. Na samym początku nie sugeruj się produktami, które są wykonane przez grafików lub zaawansowanych osób, bierz przykład z łatwych produktów. Łatwych oczywiście nie oznacza, szybkich w wykonaniu.

maze

Teraz jest kolejny idealny moment na to, aby wejść w produkty Low Content, z racji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Tak jak przed Świętami Bożego Narodzenia osoby, które zakupiły mój drugi kurs (Kids Book Project) i zarobiły dużo pieniędzy na samym starcie, tak i teraz można to zrobić. Koszt kursu może zwrócić się bardzo szybko i to tylko od Ciebie zależy jak dużo produktów stworzysz. Twoje produkty mogą się później sprzedawać latami, co jest najlepsze w tym biznesie. Nie znam innego ebiznesu, który by działał jak publikowanie na Amazon KDP czy ACX. Jeśli chcesz skorzystać z okazji i dołączyć do dużej bazy kursantów to zapraszam Cię do kliknięcia w link poniżej. Sprawdź jak wiele na Ciebie czeka w tak “niskiej” kwocie. Otrzymuje dużo wiadomości, że kurs jest zbyt tani… Mam tego świadomość, jednak nie chce zwiększać ceny bo uważam że byłoby to nie fair w stosunku do innych.

Klasycznie, zapraszam do obejrzenia materiału poniżej, zasubskrybowania kanału oraz do aktywnego udzielania się w komentarzach. Filmik przedstawia ten sam temat ale w zupełnie innych słowach 😎.

📣 Zasubskrybuj: https://www.mariuszbernacki.pl/youtube

💎 Grupa Wsparcia Na Facebooku: http://server917166.nazwa.pl/wp/grupafb
🎁 DARMOWY EBOOK o Amazon KDP/ACX: http://server917166.nazwa.pl/wp/ebook
📀 Kurs Amazon Kindle Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-akp
💿 Kurs Kids Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/kurs-kids-book-project
🎉 Kurs Activity Book Project: http://server917166.nazwa.pl/wp/abp

Book Bolt: http://server917166.nazwa.pl/wp/bookbolt Kod rabatowy -20%: mariuszbernacki
💾 Publisher Rocket: http://server917166.nazwa.pl/wp/publisherrocket
🖥 KDSPY: http://server917166.nazwa.pl/wp/kdspy
🧩 Puzzle Book Mastery: http://server917166.nazwa.pl/wp/puzzlebookmastery
🎴 Creative Fabrica: http://server917166.nazwa.pl/wp/creativefabrica
🎲 Simply Maze Crazy: http://server917166.nazwa.pl/wp/simplymazecrazy
🎨 Canva PRO: http://server917166.nazwa.pl/wp/canvapro

➡️ Mój kanał YouTube: http://server917166.nazwa.pl/wp/youtube
➡️ Chcesz mnie o coś zapytać? Napisz na: kontakt@mariuszbernacki.pl
➡️ Instagram: http://server917166.nazwa.pl/wp/instagram

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.